1.BTM mladšieho žiactva a dorastu v Bratislave

V nedeľu 6.9.2020 sa konal prvý bodovací turnaj mládeže v kategórii mladších žiakov a dorastu na Vajnorskej ulici v Bratislave. MSK Malacky vycestoval v zložení Martin Čermák, Paulína Godányová, Oliver Sloboda a Ivana Čermáková. Naši ešte len najmladší žiaci Martin a Paulína prišli získavať nové skúsenosti v mladších žiakoch, o veľké prekvapenie sa postarala Paulína, ktorej sa podarilo postúpiť medzi 16ku najlepších dievčat, keď zdolala v skupine 16tu hráčku SR rebríčka medzi mladšími žiačkami, Martinovi sa v nabitej skupine nepodarilo postúpiť.
Oliver potvrdil svoje tabuľkové postavenie, postúpil zo 4 člennej skupiny, obsadil pekné 9-16.miesto. Staršia žiačka Ivana medzi dorastenkami dnes odohrala výborné zápasy, na postup však nedosiahla. Ďakujeme všetkým za reprezentáciu klubu, rodičom tiež za podporu a zostávame makať ďalej.