Bronz pre O. Slobodu, štvrťfinále pre A. Žákoviča a N. Ježovičovú

V sobotu 17.12.2022 sa náš klub zúčastnil v poradí na 2. Bodovacom turnaji mládeže BA/TT International Open najmladšieho a staršieho žiactva, ktorý organizoval MSTK Trnava. MSK Malacky vycestovali v zložení Norbert Zeman, Andrej Žákovič, František Klíma, Róbert Žáček, Natália Ježovičová, Andrej Čermák a Oliver Sloboda. Všetci hráči podali veľmi dobré výkony, žiadny hráč neodišiel domov bez vyhratého zápasu, postúpiť do vyraďovacieho K.O sa podarilo 4.

https://www.facebook.com/watch/?v=905896643768066

Výsledky:

najmladší žiaci

Andrej Žákovič 5-8.miesto

Róbert Žáček, František Klíma, Norbert Zeman 13-18.miesto

najmladšie žiačky

Natália Ježovičová 5-8.miesto

starší žiaci

Oliver Sloboda 3.miesto

Andrej Čermák 9-16.miesto

Všetkým hráčom ďakujeme za predvedené výkony a rodičom za podporu.