MSR najmladšieho žiactva 2021

11.7.2021 sa ukončili celkom posledné MSR pre rok 2021 a to v kategórii najmladších žiakov. Tak ako aj na ostatných majstrovstvách sa bolo treba najprv v piatok (9.7.2021) kvalifikovať so sobotňajšej hlavnej súťaže (32chlapcov a 24dievčat).

Náš klub reprezentovala Paulína Godányová, ktorá zo skóre 2 výhry/1prehra zvládla piatkovú kvalifikáciu a po prvý krát sa zúčastnila na tomto podujatí. Zverenkyňa trénerom a rodičom urobila radosť aj v sobotu, keď sa jej podarilo postúpiť zo skupiny (1/1) a prebojovala sa do K.O systému, keď obsadila konečné 9-16.miesto.

Vo štvorhre nastúpila po boku Nely Kohútovej (Záhorská Bystrica), kde sa prebojovali medzi 8 najlepších párov, zápas o medailu im však už nevyšiel, tak ako aj neskôr zmiešaná štvorhra, kde Paulínka nastúpila po boku Filipa Stavára (Lučenec). Ďakujeme jej za vzornú reprezentáciu klubu, taktiež rodičom za podporu.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *