MSR mladšieho žiactva 2021

V piatok 25.6.2021 sa v STC na Vajnorskej v Bratislave uskutočnila kvalifikácia na MSR mladších žiakov 2021, na ktorej nás reprezentovali Oliver Sloboda a Anetka Ftáčniková. Oliverovi sa podarilo vyhrať oba svoje zápasy v skupine a neskôr aj zápas vo vyraďovacom pavúku, v ktorom si vybojoval postup do hlavnej 32 chlapcov na sobotňajšie MSR. Anetka na svojej prvej kvalifikácii prvý zápas prehrala s prvou nasadenou na turnaji a v druhom o postup zo skupiny po veľkom boji tesne prehrala 3:2. Paulínka Godányová pre zdravotné problémy nakoniec necestovala.

Najlepšia 24 dievčat a 32 chlapcov sa predstavila v sobotu (26.6), medzi nimi aj náš Oliver. V jednotlivcoch zo skupiny a vo štvorhre s K. Hrutkom (Topoľčany) sa mu ďalej postúpiť nepodarilo, v mixe s V. Kucharíkovou (Považská Bystrica) prešli do 2.kola medzi 16-ku najlepších párov. V premiére na tomto podujatí ďakujeme obom našim hráčom za reprezentáciu klubu, taktiež veľká vďaka patrí aj rodičom.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *