Cirkevka v pohybe 2023

Cirkevka v pohybe 2023

Štvrtok 28.9.2023 sa náš klub MSK Malacky zúčastnil v spolupráci so Spojená škola sv. Františka Assiského Malacky na podujatí „Cirkevka v pohybe“🏓⛹️🤸‍♂️🎾🤾‍♀️🏋️‍♂️⚽️

Cieľom podujatia je propagácia pohybových aktivít a zdravého životného štýlu. Partnermi podujatia sú populárne osobnosti a inštitúcie, ktoré prinášajú zaujímavé pohybové aktivity a perspektívnu sebarealizáciu pre deti školského veku.

Akciu otvoril bývalý profesionálny basketbalista Radoslav Rančík. Rodák z Košíc má za sebou bohatú kariéru. Spoločne s bratom odišli v mladom veku do USA, v kariére pokračoval vo Francúzsku, Taliansku, Turecku, Ukrajine či Česku. Na konci kariéry tri sezóny obliekal dres Interu Bratislava. Osemkrát získal ocenenie pre najlepšieho basketbalistu roka. V súčasnosti pracuje ako basketbalový odborník pre RTVS o čom viac porozpráva v diskusii Už som iba divák.

Počas celého doobedia sa o priebeh za zelenými stolmi postarali naši hráči – Andrej Žákovič, Timotej Diviak, Paulína Godányová, Jonáš Tomša, Bianka Polakovičová, Oliver Sloboda a tréneri Vladimír Jančí s Pavlínou Rajtokovou. Veľmi pekne ďakujeme za pozvanie👏