3.BTM BA/TT International Open mladšie žiactvo a dorast

V nedeľu 05.03.2023 sa uskutočnil 3.Bodovací turnaj mládeže BA/TT International Open v kategórii mladšie žiactvo a dorast v Bojničkách.

Celkovo sa na turnaji zúčastnilo 101 účastníkov. Náš klub vycestoval v zložení: Róbert Žáček, Norbert Zeman, Sára Klímová, František Klíma, Richard Dorocák, Bianka Polakovičová, Oliver Sloboda.

Postup do vyraďovacieho pavúka si v mladších žiakoch vybojovali Ferko a Riško, premiérovo aj Robko, v kategórii dorastu Bianka, ktorej sa podarilo zdolať rebríčkovo lepšie postavené dievčatá(L.Kováčovú 21, J.Hagyari 33 v SR rebríčku) a prešla ako jediná skupinou bez porážky, paráda.

V K.O systéme v mladších žiakoch sa o veľké prekvapenie postaral Riško, keď v prvom kole zdolal nasadenú 5 celého turnaja M.Kirchmayera(29 v SR rebr.) 3:0, bravooo, nezastavilo ho ani druhé kolo, tam zdolal A. Urminského, nad jeho sily pred bránami semifinále bola až jednotka A.Novotný.

Celkové výsledky:

Mladší žiaci

Richard Dorocák 5-8.miesto

František Klíma, Róbert Žáček 17-30.miesto

Norbert Zeman 31-45.miesto

Mladšie žiačky

Sára Klímová 15-21.miesto

Dorastenci

Oliver Sloboda 15-21.miesto

Dorastenky

Bianka Polakovičová 5-6.miesto

3. BTM BA/TT International Open, Mladšie žiactvo a dorast | sstz.sk

Ďakujeme všetkým hráčom za vzornú reperezentáciu klubu a rodičom za podporu.