Satellite Tour Senec

V nedeľu 07.08.2022 sa začal celkovo už 30.ročník Medzinárodnej série turnajov detí a mládeže Satellite Tour v Senci. Na turnaji sa zúčastnilo približne 300 hráčov z 8 krajín – Čierna Hora, Chorvátsko, Izrael, Česká republika, Poľsko, Nemecko a Slovensko. Na prvom turnaji pri Slnečných jazerách v Senci náš klub reprezentovali dvaja hráči Bianka Polakovičová a Oliver Sloboda. V ťažkej pozícii sa ocitla Bianka, keď ako nenasadená hráčka, pre dlhodobú maródku s kolenom dostala náročnú skupinu vylosovanú z Nemky – Boguslavska, Češky – Kolářová a Slovenky – Kabátová. Do vyraďovacieho K.O systému sa jej nepodarilo postúpiť. Lepšie zahral Oliver, ktorý vyhral všetky tri svoje zápasy v skupine, dva zo Slovákmi – Hažík, Blaško a jeden z Čechom – Nadymáček. V prvom turnaji sezóny tak postúpil do K.O systému, kde mu stopku vystavil Čech Kolečkář. Ďakujeme obom za reprezentáciu klubu.