Oceňovanie najlepších športovcov

Piatkový podvečer 8. apríla patril v Malackách oceňovaniu najlepších športovcov za roky 2019 a 2020. Pandémia znemožnila usporiadanie podobného podujatia v minulých rokoch. Medzi ocenenými dominovali stolní tenisti, atléti, vodní motoristi, ale zastúpenie mala aj kulturistika, karate i box. Na odovzdávaní sa zúčastnili zástupcovia mesta – primátor Juraj Říha, prednostka MsÚ Ľubica Čikošová, poslanci Marián Haramia, Jozef Mračna, Ladislav Čas, Pavol Tedla a Anton Pašteka, ktorý je zároveň predsedom komisie pre šport a mládež pri mestskom zastupiteľstve.

Športovcom želáme všetko dobré a veľa síl do ďalšieho súťaženia! Veľké poďakovanie patrí Centru voľného času v Malackách, ktoré v spolupráci s mestom podujatie pripravilo.

NAJLEPŠÍ ŠPORTOVCI MALACIEK 2019

Mládež do 18 rokov

• Ella Jung, vodný motorizmus
  • Šimon Jung, vodný motorizmus