6.kolo Extraligy žien

V sobotu 26.02.2022 sa odohralo v poradí 6.kolo Extraligy žien. V prvom zápase dňa sme o 10:00 hodine privítali družstvo z Majcichova, tréner Vladimír Jančí zmenil v tomto zápase len štvorhru, vyskúšal dvojicu Heňu s Pavlínou a ostatné ponechal ako obvykle. Okrem prvého setu, ktorý našim dievčatám nevyšiel, sa začiatok tohto zápasu predsa len vydaril a mohli sme pokračovať dvojhrami. Smolný zápas odohrala len Pavlína, keď si nepostrážila dvojsetové vedenie nad Dzurovou, v 4 sete ešte vedenie 8:6 a prehrala 2:3.

MSK Malacky – TTC Majcichov 6:1

Body: H. Horníková 2,5 N. Kosová 2 P. Rajtoková 1,5 – L. Dzurová 1

V druhom zápase poobede sme nastúpili proti favorizovanému družstvu z Topoľčian, ktoré ešte pred ranným zápasom v Bratislave boli na prvom mieste v tabuľke. Tento manchaft, ktorý bude patriť medzi najväčších kandidátov na celkového víťaza Extraligy žien pre tento ročník zakomponoval medzi 2 reprezentantky SR aj 2 mladé pušky, ktoré prišli zbierať skúsenosti. Naše družstvo to dokázalo využiť a súpera porazilo.

MSK Malacky – ŠKST Topoľčany 6:2

Body: H. Horníková 3 N. Kosová 2 P. Rajtoková 1